MChJ «HAPPY JOURNEY»
Biz Sizga oilaviy va plyajdagi dam olish, sanatoriy-kurort davolash xizmatlari, ekskursiya va ma’rifiy turlarning keng tanlovini taklif etamiz. Kompaniyamiz mamlakatimiz fuqarolarining dunyoning barcha yo‘nalishlari bo‘yicha safarlarini tashkil etishga, shuningdek, xorijiy fuqarolarni respublikamizga qabul qilishni tashkil etishga ixtisoslashgan. O‘zbekiston fuqarolari va xorijiy fuqarolarga O‘zbekistonga viza olishda ko‘maklashish xizmatlarini taqdim etamiz. Mutaxassislarimiz avia yoki temir yo‘l chiptalarini, shuningdek, mehmonxonalarni bron qilish bilan bog‘liq turlarni tashkil etadi hamda xorijga chiquvchi fuqarolar uchun sug‘urta xizmatlarini taqdim qiladi.
Faoliyatimizning asosiy yo‘nalishlari:
• O‘zbekiston bo‘ylab va xorijda turli yo‘nalishdagi turlarni tashkil etish;
• respublikamiz tog‘larida: Chorvoq, Chimyon, Oqtosh, Zomin va boshqa hududlarda dam olishni tashkil etish;
• O‘zbekiston hududida va xorijda mehmonxonalarni bron qilish;
• Yevropa va Osiyo mamlakatlariga safarlarni tashkil etish;
• Buyuk Ipak yo‘li bo‘ylab ma’rifiy turlarni tashkil etish: Buxoro — Samarqand — Xiva;
• Chexiya, Germaniya, Koreya, Isroil, Hindistonga davolanish va sanatoriy-kurort turlarini tashkil etish;
• gid va tarjimon xizmatlarini ko‘rsatish;
• O‘zbekistonga viza olish hamda xorijga chiquvchi fuqarolar uchun viza olishda ko‘maklashish;
• xalqaro va ichki yo‘nalishlar bo‘yicha avia va temir yo‘l chiptalarini bron qilish;
• transfer xizmatlarini tashkil etish;
• O‘zbekiston hududida transport xizmatlarini tashkil etish;
• mutaxassislar ishtirokida davra suhbatlari, konferensiyalar va ma’ruzalarni tashkil etish;
• seminarlar tashkil etish;
• O‘zbekiston hududida o‘tkaziladigan xalqaro musobaqalar va ko‘rgazmalarda ishtirok etishni tashkil etish;
• korporativ turlarni tashkil etish.
Plyajda dam olishni xohlovchilar uchun Turkiya, Goa, Bali va Xaynan orollariga sayohatlarni taklif etamiz, ekzotik sayohatlarni yoqtiruvchilar uchun esa Janubi-Sharqiy Osiyo mamlakatlari — Singapur, Indoneziya, Malayziya, Tailand, Xitoy, Maldiv orollari va BAAga sayohatlarni tavsiya qilamiz. Kompaniyamiz xizmatlaridan foydalanib, Chexiya, Fransiya, Gretsiya, Ispaniya, Italiya, Avstriya, Germaniya, Polsha va boshqa Yevropa mamlakatlarining diqqatga sazovor joylari bilan tanishishingiz mumkin. Biz Qrim, Sochi, Yalta, shuningdek, Rossiyaning boshqa hududlarida dam olishni tashkil etishga yordam beramiz.

«Ваш отдых – начинается с визита к Нам!»
Мы рады Вам предложить широкий спектр семейного и пляжного отдыха, санаторно-курортного лечения, экскурсионных и познавательных туров. Наша компания специализируется на организации поездок граждан нашей страны во все направления по миру, а также на организации приёма иностранных граждан в нашу республику. Предоставляем услуги по визовой поддержке гражданам Узбекистана и иностранным гражданам в получении визы в Узбекистан. Наши специалисты организуют туры с бронированием авиабилетов или ж\д билетов, а также с бронированием отелей, предоставят страховые услуги для выезжающих за рубеж.
Основные виды нашей деятельности:
• организация туров различной тематики по Узбекистану и за рубежом;
• организация отдыха в горах нашей республики: Чарвак, Чимган, Акташ, Заамин и т. д.;
• бронирование отелей на территории Узбекистана и за рубежом;
• организации поездок в страны Европы и Азии;
• организация познавательных туров по Великому Шёлковому Пути: Бухара – Самарканд – Хива;
• организация лечебно-санаторных туров в Чехию, Германию, Корею, Израиль, Индию;
• услуги гидов и переводчиков;
• оказание визовой поддержки для получения визы в Узбекистан и для выезжающих за пределы нашей страны;
• бронирование авиа и ж\д билетов на международные и внутренние рейсы и сообщения;
• организация трансферов;
• организация транспортных услуг на территории Узбекистана;
• организация круглых столов, конференций, лекций с участием специалистов;
• организация семинаров;
• организация участия в международных соревнованиях и выставках, проходящих на территории Узбекистана;
• организация корпоративных туров.
Для любителей пляжного отдыха мы предлагаем посетить Турцию, Гоа, острова Бали и Хайнань, а для любителей экзотики мы предлагаем посетить страны Юго-Восточной Азии, такие как Сингапур, Индонезия, Малайзия, Таиланд, Китай, Мальдивы и ОАЭ. Воспользовавшись услугами нашей компании, Вы сможете познакомиться с достопримечательностями европейских стран, таких как Чехия, Франция, Греция, Испания, Италия, Австрия, Германия, Польша и т. д.. Мы поможем Вам организовать отдых в Крыму, в Сочи, в Ялте, а также и в других регионах России.